Hakkımızda

araçlar

Hakkımızda

cmCm Vip Oto 2008 yılında Cemil Morgil tarafından kurulmuş olup en son model teknolojik sistemlerle donatılmış vip araç portföyü, konusunda uzman personeli ile tüm organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.Bu vesile ile sizlerden gelen talep doğrultusunda en iyi hizmeti vermek adına 2016 Yılında Tursab A grubu acenta belgesini alarak Cemil Morgil Turizm Seyhat Acentasını kurmuş ve tüm yurt içi, yurt dışı biletleri tur ve geziler konaklamalarla sizlere tek bir yerde bir kalemde sorunsuz hizmet vermektedir

Bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, turizm seyhat ve taşımacılık alanında çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır.Seçkin referanslara vermiş olduğu hizmetler ile kazanılan kaliteli hizmet anlayışının yanında firma yönetim kadrosu turizm seyhat ve taşımacılık alanında sektöründe tecrübe kazanmış, ayrıca toplum içerisinde sosyal faaliyetler göstermekte olan seçkin yöneticilerden oluşmaktadır.

Cm Vip Oto da bulunan Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşıma Belgesi, Tursab A Grubu Acenta Belgesi,İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü araç turizm yol belgeleri mevcuttur.Sizleri ve misafirlerinizi istediğiniz yere konforlu bir şekilde seyahat edebileceğiniz vip araçlara sahiptir,Belgeleri sayesinde il içi ve il dışı gezi,organizasyon ve her türlü tur programınızda aksaklığa uğramamanız açısından tam yetki belgeli taşıma ve turizm şirketidir.

yetki-belgesi           

İş Modeli:                                               

  • Sadık ve mutlu bir müşteri kitlesi yaratmak için:
  • Nitelikli operasyonel kiralama hizmetleri sunmak
  • Kişiye özel müşteri desteği ve hizmeti sağlamak

 Değerlerimiz:

  • Sözümüzün arkasında dururuz.
  • Girişimci bir ruhla davranır, sorumluluk ve insiyatif alırız.
  • Çözüm odaklıyız.
  • Sürekli gelişir, değişir, adapte oluruz.
  • Ölçülemeyen risk almayız.
  • Her konuda işin sahibi gibi davranırız

Yetki Belgemiz

yetki-belgesi-thump yetki-belgesi-thump

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
09:00 - 18:00
Kapalı

İletişim Bilgileri

Batı Mah. 19 Mayıs Cad. No:52 D:3
Pendik / İSTANBUL
Telefon: (0216) 390 4 453
Fax:        (0216) 483 0 153
Gsm:      (0530) 696 8 353
Gsm2:    (0541) 512 3 453
Web: http://www.vipoto34.com
Email: info@vipoto34.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece CM VİP OTO TURİZM TAŞIMACILIĞI ORG. LTD. ŞTİ. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.